ANNEANDERSONREALESTATEGROUP
  • Home
  • Buy
    1. Buying Process
    2. All Listings
    3. Featured Listings
    4. Sold Listings
  • Sell
    1. Selling Process
    2. Sell My Home
    3. Home Valuation
  • Blogs
  • About
    1. About Us
    2. Contact Us
    3. Giving
    4. Reviews
  • Market Snapshot
  • Register
  • Sign In
Price
    • Any
    • $ 50,000
    • $ 100,000
    • $ 150,000
    • $ 200,000
    • $ 400,000
    • Any
    • $ 200,000
    • $ 300,000
    • $ 400,000
    • $ 600,000
    • $ 800,000
Beds
    • Any
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • Any
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
Baths
    • Any
    • 1
    • 1.5
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • Any
    • 1
    • 1.5
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
  • List
  • Mixed
  • Map
Map
10,000+ Sold Properties

10,000+ Sold Properties

  • Default
  • Most Recent
  • Price-Highest
  • Price-Lowest
  • Beds (Most)
  • Baths (Most)
  • Year Built (Newest)
1900 3rd ST N, Stillwater, MN 55082
1/5

$805,000

$795,000

1.3%
3 Beds2 Baths2,175 SqFt

1900 3rd ST N, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

9771 51st ST N, Lake Elmo, MN 55042
1/4

$885,000

$885,000

6 Beds4 Baths4,266 SqFt

9771 51st ST N, Lake Elmo, MN 55042

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

86 Old Wildwood RD, Saint Paul, MN 55115
1/44

$955,000

$899,000

6.2%
4 Beds3 Baths4,550 SqFt

86 Old Wildwood RD, Saint Paul, MN 55115

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

616 5th ST N, Stillwater, MN 55082
1/35

$565,000

$565,000

3 Beds2 Baths1,630 SqFt

616 5th ST N, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

850 Martha ST N, Stillwater, MN 55082
1/24

$430,000

$345,000

24.6%
3 Beds2 Baths1,705 SqFt

850 Martha ST N, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

8320 Dellwood Road CT N, Saint Paul, MN 55115
1/60

$975,000

$975,000

6 Beds4 Baths5,178 SqFt

8320 Dellwood Road CT N, Saint Paul, MN 55115

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

4927 Lake AVE, White Bear Lake, MN 55110
1/79

$2,375,000

$2,425,000

2.1%
5 Beds7 Baths6,705 SqFt

4927 Lake AVE, White Bear Lake, MN 55110

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

1312 2nd ST S, Stillwater, MN 55082
1/31

$554,900

$549,000

1.1%
3 Beds2 Baths1,939 SqFt

1312 2nd ST S, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

93 Martin WAY, Saint Paul, MN 55127
1/25

$391,000

$375,000

4.3%
3 Beds2 Baths1,691 SqFt

93 Martin WAY, Saint Paul, MN 55127

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

445 Lexington Pkwy S, Saint Paul, MN 55105
1/46

$635,000

$625,000

1.6%
2,940 SqFt

445 Lexington Pkwy S, Saint Paul, MN 55105

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

650 Main ST N #308, Stillwater, MN 55082
1/29

$570,000

$575,000

0.9%
2 Beds2 Baths1,689 SqFt

650 Main ST N #308, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

201 6th ST S, Stillwater, MN 55082
1/31

$440,000

$399,900

10.0%
2 Beds2 Baths1,680 SqFt

201 6th ST S, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

429 Pine ST W, Stillwater, MN 55082
1/65

$760,000

$760,000

4 Beds3 Baths3,360 SqFt

429 Pine ST W, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

5055 Jerome AVE N, Lake Elmo, MN 55042
1/49

$612,500

$599,000

2.3%
3 Beds3 Baths2,575 SqFt

5055 Jerome AVE N, Lake Elmo, MN 55042

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

4082 Monarch LN N, Lake Elmo, MN 55042
1/55

$725,000

$725,000

3 Beds3 Baths3,941 SqFt

4082 Monarch LN N, Lake Elmo, MN 55042

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

838 Willard ST W, Stillwater, MN 55082
1/42

$705,000

$729,000

3.3%
6 Beds4 Baths3,970 SqFt

838 Willard ST W, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

1337 2nd ST S, Stillwater, MN 55082
1/56

$650,000

$589,900

10.2%
3 Beds2 Baths2,974 SqFt

1337 2nd ST S, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

3083 County Road A, Webster, WI 54893
1/47

$513,000

$525,000

2.3%
3 Beds2 Baths1,757 SqFt

3083 County Road A, Webster, WI 54893

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

912 5th ST S, Stillwater, MN 55082
1/47

$630,000

$595,000

5.9%
3 Beds3 Baths2,196 SqFt

912 5th ST S, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

2518 Neal CT N, Stillwater, MN 55082
1/43

$780,000

$780,000

3 Beds3 Baths2,689 SqFt

2518 Neal CT N, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

XXX 851st AVE, River Falls, WI 54022

$235,000

$235,000

0.69 Acres

XXX 851st AVE, River Falls, WI 54022

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

569 Quixote AVE N, Lakeland, MN 55043

$1,150,000

$1,250,000

8.0%
4 Beds5 Baths5,547 SqFt

569 Quixote AVE N, Lakeland, MN 55043

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

231 3rd ST N #C, Stillwater, MN 55082

$585,000

$589,900

0.8%
2 Beds2 Baths1,652 SqFt

231 3rd ST N #C, Stillwater, MN 55082

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

1380 Whistler Point CIR, Woodbury, MN 55129

$675,000

$625,000

8.0%
5 Beds4 Baths3,110 SqFt

1380 Whistler Point CIR, Woodbury, MN 55129

Listed by Anne Anderson of eXp Realty

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 417
AnneWebsite_BlueLogoResize-06Proud Supporter of (1)top500
eXp Realty

Anne Anderson

+1(651) 428-6529 anne@anneandersonhomes.com

License ID: 20614676

110 Myrtle St E, Stillwater, MN 55082-5032

Get My App

      Home
      Buy
      1. Buying Process
      2. All Listings
      3. Featured Listings
      4. Sold Listings
      Sell
      1. Selling Process
      2. Sell My Home
      3. Home Valuation
      Blogs
      About
      1. About Us
      2. Contact Us
      3. Giving
      4. Reviews
      Market Snapshot

AnneWebsite_BlueLogoResize-06Proud Supporter of (1)top500
eXp Realty

Anne Anderson

+1(651) 428-6529 anne@anneandersonhomes.com

License ID: 20614676

110 Myrtle St E, Stillwater, MN 55082-5032

Get My App

      Home
      Buy
      1. Buying Process
      2. All Listings
      3. Featured Listings
      4. Sold Listings
      Sell